AKTİVİTELER

Denizin doğayla buluştuğu sahilimize hoş geldiniz,

Denize sıfır bulunan tesisimizin özel sahilinde Gölgeliklerin altındaki şezlonglarımızı ücretsiz kullanabilirsiniz. Denizde ve havuzda kullanabileceğiniz plaj havlularını da depozitolu olarak temin edebilirsiniz.

Tatilinizi daha mutlu geçirebilmeniz için sizleri animasyon ekibimiz gün boyu aktiviteleri ve akşam şovlarına beklemektedir.

Gün içerisinde animatörlerimiz eşliğinde düzenlenen aerobik, havuz aerobiği, havuz oyunu, su topu, dart, plaj voleybolu gibi aktivitelere katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Akşamları ise Türk gecesi, skeç şovları ve misafirlerimizin katılımı ile gerçekleştirilen çeşitli yarışma ve şovlara katılarak keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Çocuk misafirlerimizin sıkılmaması için Mini Clup ve Mini Disco etkinlikleri de unutulmamıştır. Misafirlerimiz Mini Clup animatörü eşliğinde ve uygun donanımlarla resim çizme, resim boyama, dilenirse yüz boyama gibi etkinliklere ve çeşitli oyunlara katılabilir, oyun parkımızdan yararlanabilirler. Akşam yemeğinin hemen sonrasında başlayan mini disco etkinliğinde de yaşlarına uygun şarkılar ve animatörler eşliğinde eğlenebileceklerdir.

Tesis bünyesinde bulunan hamamız, saunamızı ücretli olarak misafirlerimizin hizmetine açıktır. Dilerseniz kese & köpük, çeşitli masajlar, ve çeşitli maske hizmetlerinden veya hepsini içeren hizmet paketlerinden ücretli olarak faydalanabilirsiniz.

Gölgeliklerin altındaki şezlonglarımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.